Как BUBARSTVO може да ви спести време, стрес и пари.

Как Bubarstvo може да ви спести време, стрес и пари.

Как Bubarstvo може да ви спести време, стрес и пари.

Blog Article

Родината на коприната и копринените буби е Китай. Още в древни времена , те успяват да развият този отрасъл и да го направят един от техните най-печеливши. Тъй като е било наистина доходоносно, в Китайската империя то се дава само на най-привилегированите семейства, които налагат монопол върху дейността.

Станцията разполага с необходимите за целта сушилни за пашкули, свилоточна и друга техника за тяхната преработка.

Видео Мечка реши да се разхлади сред хората в езерото Тахо (Видео)

Всичко контракти са на червено Борсовата информация по АГРО ТВ накратко – в Чикаго и Париж всички контракти са на загуба, петр...

Натрупаните отпадъци от постелята (екскременти, листни остатъци, кожа и др.) се почистват след всеки сън, като преди това бубите се вдигат с помощта на перфорирана хартия.

Направо към съдържанието Главно меню Главно меню

Главна цел на служебния земеделски министър – поливното земеделие Хаос в държавата, тя се разпада, хаосът ескалира. Разиграва се без...

Предоставяне на висококачествен клетъчен картонен храст тип “японски” за завиване на пашкулите и перфорирана хартия за вдигане на бубите от сън и почистване на постелята;

Живописно градче, застинало във времето, е магнит за туристите

Всички контракти са оцветени в зелено В Чикаго и Париж повечето основни контракти са на печалба, само европейската рапица е без пром...

Биосъвместимите копринени влакна се използват активно в операции. Учените дори се опитват да развият кръвоносни съдове и сърдечни клапи, използвайки тези влакна.

Поради благоприятните климатични условия, тази дейност се е практикувала най-вече в района на Хасково. Известно е, че българите от този район са продавали пашкулите си на търговци от Одрин и Солун.

В момента възстановяваме старите и създаваме нови градини. Започваме един щурм за производство на черничеви дървета и създаване на градини в цялата страна, но основно в Северозападна България“, казва Мила Димитрова, председател на Управителния съвет на „Текстил Клъстер Коприна“.

Самата Светослава изоставя динамичния живот в София, за да се отдаде на упорит труд в ивайловградското село. Към бубите се насочва заради Бубарство топлите спомени от детството си – семейството й се занимавало с бубарство. Каузата й е да запали повече хора и да се възроди традицията. Затова е направила сайт, в който споделя опита си. Казва, че има интерес. С нея се свързвали хора от различни краища на страната. Знания за отглеждането на пашкули обаче у нас е трудно да се добият. Самата Светослава е започнала да се учи от книга.

Report this page